EduCentre CZ

o nás

Společnost EduCentre CZ s.r.o. vznikla v roce 2007, jakož to pokračovatel fyzické osoby Karel Rejthar (od roku 1999). Od této doby se specializujeme především na tyto oblasti:

  • Poskytování služeb komplexního servisu podnikových informačních systémů.
    Zajišťujeme i externí správu IT infrastruktury mnoha zákazníků převážně z řad škol a školských zařízení.
  • Školení – ve vlastní mobilní učebně provozujeme kurzy obsluhy PC od začátečnických až po specializované kurzy pro administrátory firemních sítí. Naší specializací jsou rekvalifikační kurzy pro ÚP a specializované kurzy zaměřené především na firemní klientelu z řad zákazníků zajišťujících proškolení svých zaměstnanců.
  • Poskytování služeb spojených s využitím internetu, především cloudové řešení a zálohování postavené na technologiích Office 365, dále WWW a e-mail hosting.
  • V oblasti software je zaměřena především na dodávky systémů a aplikací Microsoft. V této oblasti je také zaměřena na instalace, školení a podporu. Zaměstnanci jsou držiteli certifikátů MCP, MCSA, MSC Sales Specialist, MS AER a mnoho dalších.
  • Samozřejmostí je, že obsloužíme řadu domácích uživatelů včetně prodeje a servisu počítačů zaměřených pro tuto skupinu.

za tým Ing. Karel Rejthar
jednatel EduCentre CZ s.r.o.